Haberler

Asya Ekspedisyonu

Anket

Serüven Başladı

03-01-2013

Serüven Başladı! Cemal Gülas’ın merakla beklenen kitabı “Işıkların Ülkesi” çıktı.

"Işıkların Ülkesi"nde Heyecanlı Bir Serüvene Davet

Tarih, coğrafya ve kültür açısından dünyanın en zengin potansiyeline sahip topraklarından biri olan Anadolu’yu, yıllardır adım adım kateden doğa fotoğrafçısı Cemal Gülas, merakla beklenen yeni kitabı “Işıkların Ülkesi” ile sizi masalsı bir yolculuğa davet ediyor.

Her anı ve her karesi hayata bizzat dokunan mistik ve lirik öykülerle dolu, duru coğrafyaların saflığıyla süslü bu kitabın arkasında, tam 40 yıllık bir Anadolu seyyahlığının damıtılmışlığı var.

İlk kitabı "Bulutların Ülkesi" ile büyük yankı uyandıran Gülas, CG Yayınları’ndan çıkan "Işıkların Ülkesi" kitabı ile “Anadolu” serisine iddialı bir yapıt ile başlıyor.

Fotoğrafı "ışıkla yazı yazmak" olarak bilen Gülas, objektifini; Anadolu’nun insan gözüne uzak coğrafyalarına ve teknolojinin değiştiremediği hayatlara çeviriyor. Cemal Gülas’ın kendi kalemiyle an’lara düştüğü notlar ile bütünleşen kareler meraklılarını heyecanlı bir serüvene dahil ediyor. 

"Işıkların Ülkesi" sizi çağırıyor...

"Işıkların Ülkesi"ne CG Yayınları'nın CG Store web sayfasından (www.cgsanatyapim.com.tr/store) sipariş vererek ulaşılabiliyor. CG Store'dan ayrıca Cemal Gülas'ın fotoğraf arşivinden seçtiği sınırlı sayıda basılan FineArt fotoğraf baskılarına da ulaşmak mümkün. Yorum Yaz


E-Posta :


Saklı tutulacaktır

İsim :


Yorumunuzun yanında gösterilir

Yorumu Gönder

Mevcut Yorumlar

  • Gönderilmiş hiç yorum yok. İlk yapan siz olun!