CG Store

Sizin İçin Seçtik

Üye Girişi

Email
Şifre

Üye ol | Şifremi Unuttum

Sepet

  • - Sepet Boş -
  • Toplam Tutar: 0.00
Sepete Git

Site Güvenlik Sertifikası

SSL

Visa & Master Cards

Satış ve Kullanıcı Sözleşmesi

Satış Sözleşmesi

TARAFLAR
 
SATICI FİRMA: CG Turizm Sanat Yapım Organizasyon 
Basım Yayın Reklam İnş. ve Tic. Ltd. Şti.  (CG Store olarak anılacak.)
Boğaziçi Pogina Mah. No:1 Çamlıhemşin Rize
 
MÜŞTERİ: Satıcı firmanın www.cgsanatyapim.com.tr/store adresinden pazarladığı ürünleri satın alan gerçek ya da tüzel kişi.
 
1. 18 yaşından küçük kişiler CG Store’dan alışveriş yapamaz.
 
2. CG Store’dan kredi kartı (Visa, MasterCard) ya da banka havalesi ile alışveriş yapılabilir. Siparişlerin işleme alınma zamanı, siparişin verildiği an değil, kredi kartı hesabından sipariş tutarı kadar para blokesinin yapıldığı ya da havalenin hesaplarımıza ulaştığını belirlediğimiz andır. Havale ile yapılan ödemelerde 2 iş günü içerisinde ödemesi gerçekleşmeyen siparişler iptal edilir.
 
3. CG Store tüm siparişlerinizi, yasaların gerektirdiği şekilde irsaliyeli fatura eşliğinde teslim edecektir. 
 
4. Yapılan alışverişlerdeki tüm fiyatlar YTL ve TL olarak ifade edilmiştir. KDV oranları kitapta %8, Fineart Fotoğraf baskısı ve kargo için %18’dir.
 
5. Sözleşmenin imzalandığı tarihte var olmayan ve ön görülmeyen, tarafların kontrolleri dışında gelişen, ortaya çıkmasıyla taraflardan birinin ya da her ikisinin de sözleşme ile yüklendikleri borç ve sorumluluklarını kısmen ya da tamamen yerine getirmelerini ya da bunları zamanında yerine getirmelerini imkansızlaştıran haller, mücbir sebep (Tabii afet, savaş, terör, ayaklanma, mevzuat hükümleri, el koyma veya grev, lokavt, üretim ve iletişim tesislerinde önemli mahiyette arıza...) olarak kabul edilecektir. Mücbir sebep şahsında gerçekleşen taraf, diğer tarafa durumu derhal ve yazılı olarak bildirecektir. Mücbir sebebin devamı esnasında tarafların edimlerini yerine getirememelerinden dolayı herhangi bir sorumlulukları doğmayacaktır. İşbu mücbir sebep hali 10 (on) gün süreyle devam ederse, taraflardan her birinin, tek taraflı olarak fesih hakkı doğacaktır.
 
6. Tahsilatı yapılmış bir siparişin teslimatı Aras Kargo ile yapılır.
 
7. Müşteri, paketlerinin, alışverişi sırasında belirtilen süreler içinde teslim edilmemesi durumunda info@cgsanatyapim.com.tr adresine e-posta gönderebilir. Kargo Şirketi tarafımızdan ya da müşteri tarafından aranarak paket takibi yapılabilir. Paket teslim alındıktan sonra teslimatçı firmanın görevini layıkıyla yaptığı kabul edilmiş sayılır. Bu nedenle, teslimat sırasında hasarlı olduğu tespit edilen paketler kabul edilmeyip kargo görevlisince tutanak tutturulmalıdır. Daha sonra, tutanak info@cgsanatyapim.com.tr adresine bir e-posta aracılığıyla bildirilmelidir. CG Store, en kısa zamanda yeni ürün teslimatının tekrarlanmasını sağlayacaktır. 
 
8. Kredi kartı bilgileriniz sistemde kayıtlı olarak tutulmamaktadır. 
 
9. CG Store şu aşamada yurtdışına ürün siparişi almamaktadır.
10. CG Store’dan vermiş olduğunuz siparişinizden vazgeçme hakkınızı, siparişiniz kargoya teslim edilmeden önce kullanabilirsiniz. Satılan ürünlerin iade işlemi fatura tarihinden itibaren 8 gün içinde gerçekleştirilmelidir.
Yazılım ve sistem hatalarından dolayı meydana gelecek fiyat ve stok hatalarından CG Store sorumlu değildir. Bu siparişler müşteriye bildirilir ve iptal edilir. İşbu sözleşmenin uygulanmasında, Sanayi ve Ticaret Bakanlığınca ilan edilen değere kadar Tüketici Hakem Heyetleri ile SATICI FİRMA'nın yerleşim yerindeki Tüketici Mahkemeleri yetkilidir.
Taksitli siparişlerinizde uygulanan vade farkı CG Store tarafından faturalanamayacak olup bankanız tarafından tahsil edilecektir.
Müşteri, www.cgsanatyapim.com.tr/store internet sitesinde, sözleşme konusunu oluşturan tüm ürünlerin esaslı nitelikleri, özellikleri, KDV dahil satış fiyatı, ödeme ve teslimat şekli ile tedarik ve teslim sürelerine ilişkin esaslı bilgileri okuyup ürünler hakkında tüm bilgilere sahip olduğunu ve bu bilgiler doğrultusunda elektronik ortamda satın almaya ilişkin onayı verdiğini kabul ve beyan eder.
 www.cgsanatyapim.com.tr/store’dan alışveriş yapan kişi yukarıdaki tüm maddeleri elektronik ortamda okuyup, kabul edip, teyit etmiş sayılır. 
Bu sözleşmede düzenlenmemiş hususlarda 4077 sayılı Tüketicinin Korunması Hakkında Kanun hükümleri uygulanır.
 
 
CG Turizm Sanat Yapım Organizasyon 
Basım Yayın Reklam İnş. ve Tic. Ltd. Şti.
 
Merkez: Boğaziçi Köyü Pogina Mahallesi 
No:1 Çamlıhemşin / Rize Türkiye
Telefon: 0 464 634 5607
 
info@cografigeziler.com
info@cgsanatyapim.com.tr
www.cografigeziler.com
www.cgsanatyapim.com.tr
 
 
 
Teslimat Politikası(*)
 
Siparişi ve ödemesi alınan ürünler ürün bilgi sayfasında ayrıca belirtilmemişse 3-15 gün içinde kargoya verilir.
Sipariş verilen ürünler Türkiye genelinde Aras Kargo ile gönderilecektir. 
Kargo ödeme tutarı sipariş sırasında müşterilerimize sunulmaktadır. Hesaplanan kargo ücreti toplam alışveriş tutarına eklenerek müşteri tarafından alışveriş sırasında ödenir.
CG Store gerek duyduğunda daha hızlı gönderimde bulunmak amacıyla kargo firması değişikliği yapabilir. Müşteri memnuniyeti nedeniyle yapılan kargo değişikliği için ek bir ücret talep edilmez. 
3. Ortalama teslim süreleri: Aras Kargo ile tahmini 1-3 gün. 
Teslimattan kaynaklanan problemler 
 
Aras kargo ile yapılan gönderilerde, taşıma sırasında paketin zarar görmesi durumunda zararın CG Store tarafından telafi edilmesi için müşteri mutlaka aşağıda belirtilen işlemleri yapmalıdır. Zarar görmüş paket durumunda; 
 
- Zarar görmüş paketler teslim alınmayarak teslimatçı kargo firması yetkilisine tutanak tutturulmalıdır. 
- Eğer teslimatçı firma yetkilisi paketin hasarlı olmadığını düşünüyorsa, orada paketin açılarak ürünlerin hasarsız teslim edildiğini kontrol ettirme ve durumun yine bir tutanakla tespit edilmesini isteme hakkınız vardır. 
- Paket tarafınızdan teslim alındıktan sonra teslimatçı firmanın görevini layıkıyla yaptığı kabul edilmiş sayılır. 
- Paket kabul edilmemiş ve tutanak tutulmuş ise, durum, tutanağın sizde kalan kopyasıyla birlikte en kısa zamanda CG Store’a bildirilmelidir. CG Store en kısa sürede yeni ve sağlıklı bir teslimatın gerçekleşmesini sağlayacaktır. 
 
Size teslim edilen ürünler ilgili herhangi bir probleminiz durumunda lütfen info@cgsanatyapim.com.tr  adresinden bize durumu bildiriniz.
Dikkat: Siparişinizle ilgili her tür iletişiminizde mutlaka sipariş numaranızı bildiriniz. 
 
CG Turizm Sanat Yapım Organizasyon 
Basım Yayın Reklam İnş. ve Tic. Ltd. Şti.
 
Merkez: Boğaziçi Köyü Pogina Mahallesi 
No:1 Çamlıhemşin / Rize Türkiye
Telefon: 0 464 634 5607
 
info@cografigeziler.com
info@cgsanatyapim.com.tr
www.cografigeziler.com
www.cgsanatyapim.com.tr
 
 
Gizlilik Taahhüdü ve Bilgi Güvenliği Politikası
 
CG Store’un güvenliği dünyaca kabul gören ve yaygın olarak kullanılan web güvenlik kuruluşu GlobalSign tarafından sağlanmaktadır.
 
Kredi Kartı Güvenliği
Kredi kartınızın güvenliği SSL şifreleme teknolojisiyle sağlanmaktadır. Kredi kartı bilgilerinizi girdiğiniz her sayfada tarayıcınızın en alt kısmında bir kilit simgesi göreceksiniz. Bu simge GlobalSign tarafından sağlanan 128 Bit SSL Sertifikasını temsil etmektedir. Ayrıca ödeme yapılırken kredi kartı bilgilerinizi girdiğiniz sayfalarda internet adres bölümü http den https ye dönüşecektir. SSL teknolojisi ile, ödeme süreci başladığında siteden bağımsız olarak, kullanıcı bilgisayarı ile banka arasında doğrudan şifreli bir iletişim kurulmakta ve tarayıcınız vasıtası ile gönderdiğiniz hiçbir bilgi CG Store çalışanları ya da üçüncü şahıslar tarafından görülmemektedir. Sitemizde “Global Sign” olarak görünen ikonu tıkladığınızda güvenlik sertifikamızla ilgili kayıtlara ulaşabilirsiniz.
 
Kişisel Veri Güvenliği
 
Üye olurken verdiğiniz tüm bilgiler ürün veritabanının korunduğu sistemle korunmaktadır. CG Store, kullanıcılardan derlediği kişisel ve hassas bilgileri yasal gereklilikler dışında, kullanıcı onayı olmaksızın hiçbir nedenle açıklamamayı, söz konusu bilgileri üçüncü şahıslarla veya kurumlarla paylaşmamayı ve kötüye kullanmamayı taahhüd eder. İstediğiniz zaman üyelikten çıkabilirsiniz. Üyelikten ayrılmanız durumunda tüm bilgileriniz silinir ve isteğiniz dışında kullanılmaz.
 
E-posta adresiniz hiçbir nedenle ve hiçbir muhatap nezdinde açıklanmayacak ve kullanılmayacak olup, eğer satış sırasında veya üyelik esnasında “Bültene üye olmak istiyorum” seçeneğini işaretlediyseniz veya sitede bulunan “Beni haberdar et” linkinden e-postanızı kayıt ettirdiyseniz tarafımızdan gönderilecek tanıtım ve bilgilendirme postalarını almanız sağlanacaktır. Postalarımızda açıkça belirtilen “beni e-posta listesinden çıkar” seçeneği ile dilediğiniz zaman e-posta zincirimizden ayrılabilirisiniz.
 
Kişisel bilgiler, kişi adı-soyadı, adresi, telefon numarası, e-posta adresi gibi kullanıcıyı tanımlamaya yönelik her türlü diğer bilgiyi içermekte olup, kısaca "Gizli Bilgiler" olarak anılacaktır.
CG Store, kişisel bilgileri kendi bünyesinde, müşteri profili belirlemek ve istatistiksel çalışmalar yapmak amacıyla kullanılabilecektir.
CG Store, kişisel bilgileri kesinlikle özel ve gizli tutmayı, bunu bir sır saklama yükümlülüğü olarak addetmeyi ve gizliliğin sağlanması ve sürdürülmesi, gizli bilginin tamamının veya herhangi bir kısmının kamu alanına girmesini veya yetkisiz kullanımını veya üçüncü bir kişiye ifşasını önlemek için gerekli tedbirleri almayı ve gerekli özeni göstermeyi taahhüt etmektedir. CG Store'nın gerekli bilgi güvenliği önlemlerini almasına karşın, http://www.cgsanatyapim.com.tr sitesine ve sisteme yapılan saldırılar sonucunda gizli bilgilerin zarar görmesi veya üçüncü kişilerin eline geçmesi durumunda, CG Store'nin herhangi bir sorumluluğu olmayacaktır
 
CG Store, kullanıcılara ve kullanıcıların http://www.cgsanatyapim.com.tr sitesinin kullanımına dair bilgileri, teknik bir iletişim dosyasını (Cookie) kullanarak elde edebilir. Ancak, kullanıcılar dilerlerse teknik iletişim dosyasının gelmemesi veya teknik iletişim dosyası gönderildiğinde ikaz verilmesini sağlayacak biçimde, tarayıcı ayarlarını değiştirebilirler
CG Store , işbu Gizlilik Politikası hükümlerini, dilediği zaman http://www.cgsanatyapim.com.tr sitesinde yayınlamak suretiyle, tek taraflı olarak değiştirebilir. CG Store'nın değişiklik yaptığı Gizlilik Politikası hükümleri, http://www.cgsanatyapim.com.tr sitesinde yayınlandığı tarihte yürürlülüğe girer
 
 
CG Turizm Sanat Yapım Organizasyon 
Basım Yayın Reklam İnş. ve Tic. Ltd. Şti.
 
Merkez: Boğaziçi Köyü Pogina Mahallesi 
No:1 Çamlıhemşin / Rize Türkiye
Telefon: 0 464 634 5607
 
info@cografigeziler.com
info@cgsanatyapim.com.tr
www.cografigeziler.com
www.cgsanatyapim.com.tr
 
İptal ve İade Koşulları (***)
 
CG Store’dan vermiş olduğunuz siparişinizden vazgeçme hakkınızı, siparişiniz kargoya teslim edilmeden önce kullanabilirsiniz. Bunun için siparişinizin "kargoya verildi" bilgisi e-posta ile tarafınıza bildirilmeden önce  iptal etmek istediğiniz siparişiniz ya da ürün hakkında bilgi vermeniz gerekmektedir. 
Eğer siparişiniz kargoya teslim edilmiş ise fatura tarihinden itibaren 8 gün içinde iade hakkınızı kullanabilirsiniz.
 
Satılan ürünlerin iade edilmesi şu koşulların sağlanması durumunda mümkün bulunmaktadır:
İade işlemi fatura tarihinden itibaren 8 gün içinde gerçekleştirilmelidir.
İadesi talep edilen ürün orijinal ambalajı bozulmamış, kullanılmamış ve eksiksiz şekilde ve varsa tüm aksesuarları ile hasarsız teslim edilmelidir. Ürün mutlaka orijinal ambalajı bozulmamış ve yeniden satılabilir konumda bulunmalıdır.
Kargo ile iadelerde kargo gönderim bedeli müşteriye aittir.
Ürünün iade koşulları ve satış sözleşmesine uygun şekilde faturası ile tarafımıza ulaştırılması durumunda 10 iş günü içinde ödeme tutarınız kredi kartı hesabınıza veya Havale-EFT yaptığınız hesabınıza iade işlemi gerçekleştirilecektir.
Müşteri iade veya değişim talebini sipariş numarasını belirterek info@cografigeziler.com adresine mail atarak CG Store yetkililerine bildirmelidir. 
 
CG Turizm Sanat Yapım Organizasyon 
Basım Yayın Reklam İnş. ve Tic. Ltd. Şti.
 
Merkez:  Boğaziçi Köyü Pogina Mahallesi 
No:1 Çamlıhemşin / Rize Türkiye
Telefon: 0 464 634 5607
 
info@cografigeziler.com
info@cgsanatyapim.com.tr
www.cografigeziler.com
www.cgsanatyapim.com.tr
 
CG Store | Satış ve Kullanıcı Sözleşmesi