CG Store

Sizin İçin Seçtik

Üye Girişi

Email
Şifre

Üye ol | Şifremi Unuttum

Sepet

  • - Sepet Boş -
  • Toplam Tutar: 0.00
Sepete Git

Site Güvenlik Sertifikası

SSL

Visa & Master Cards

Hakkımızda

CG Sanat Yapım, Cemal Gülas liderliğinde, dinamik ve tecrübeli bir ekipten oluşur.
12 bölüm olarak hazırlanan, Anadolu coğrafyasının görsel zenginliğinin sergilendiği “Bulutların Ülkesi” belgeseli, CG Sanat Yapım imzasıyla, CNNTürk’te yayınlandı.

“Zamanın Tanığı” adlı doğa belgeseli, 2004 yılından beri TRT’de, Anadolu’nun gizli kalmış doğasını, sıcak insan hikayelerini, kültür ve tarihle harmanlayarak izleyicilerine sunuyor.

İnsanoğlu’nun içinde bulunduğu doğal çevreye yabancılaşması, hatta düşman olması sürecinin yaşandığı günümüzde, büyük kentlerdeki insanlar için sıcak, ilginç ve ders alınacak öykülerden oluşan “Doğadan Mektuplar” 24 ekranlarında 22 bölüm olarak yayınlandı.

Anadolu’nun, zaman zaman da dünyanın göz kamaştıran doğasını HD kalite görüntüleri ile Cemal Gülas’ın kamerasından sinematografik ve eğlenceli bir dille ekranlara taşıyan “Keşif ve Macera” programı her hafta TRT HD ekranlarında izleyicisiyle buluşuyor. Başta gençler olmak üzere her yaştan ve her kesimden insanın hedef kitleyi oluşturduğu program, şehir hayatına hapsolmuş insanları hayallerini zorlayan maceralara çıkarıyor.

Keşif Notları

Vahşi Hayat Derneği, Rize Üniversitesi, Van Valiliği, Rize Valiliği, Rize Eğitim Araştırma Hastanesi ve Çaykur tanıtım ve proje filmlerinin hazırlanması dahil olmak üzere birçok sosyal sorumluluk projesine destek verdik.

Canon, Alcatel, Sony, Nissan çalışma arkadaşlarımız oldu.

Teknik altyapımızı kusursuz hale getirmemiz ve teknolojinin getirdiği muhteşem imkânları güncel bir şekilde takip edip, son teknoloji ürünleri kullanarak görselimizi dünya standartlarında sürdürmemizi sağlayan Sony ile işbirliğimiz devam ediyor.

CG Sanat Yapım, 2012 yılı itibariyle CG Yayınları markasıyla yayıncılık sektörüne giriş yaptı. CG Yayınları, yayıncılık alanında da prestijli yapıtların yayınevi olma hedefiyle, Cemal Gülas’ın merakla beklenen kitabı “Işıkların Ülkesi” ile yayın hayatına başladı.

Bizi daha yakından tanımak için lütfen http://www.cografigeziler.com sayfamızı ziyaret edin.
 

CG Store | Hakkımızda